O Nas - Osiedle Ząbkowska

Przejdź do treści
Trochę o nas

Firma WDS funkcjonuje na polskim rynku budownictwa od 2009 roku lokując swoje inwestycje w Markach k. Warszawy.
Od samego początku nadrzędnym celem naszej działalności było stworzenie nowoczesnej, przyjaznej firmy zapewniającej wysoki standard produktów.

Oferowane nieruchomości zaspokajają potrzeby szerokiej rzeszy klientów poszukujących nieruchomości bardzo dobrej jakości
w rozsądnej cenie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy szeroką bazę ofert, obejmującą zarówno mieszkania w tradycyjnej zabudowie, jak i budownictwo jednorodzinne w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Oferujemy także pomoc w wyborze systemu finansowania umożliwiającego zakup nieruchomości.

Projekt Osiedla Ząbkowska Opracowany
Jako Mieszkania Bezczynszowe
Osiedle zlokalizowane na początku Marek przy
ul. Częstochowskiej 6 i 8  między terenami o luźnej zabudowie w otoczeniu zieleni. Dogodna lokalizacja pozwala łatwo i szybko dojechać do Warszawy, zarówno komunikacją miejską jak również własnym transportem. Nowoczesna elewacja nadaje inwestycji ponadczasowej elegancji. Budynki powstaj
w technologii tradycyjnej. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz nowoczesnych technologii wpłynie na wysoki standard użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej jak również części wspólnych.
copyright © 2019-2020 WDS
Wróć do spisu treści